Je možné získat úvěr
i bez pravidelného příjmu?
S jakými riziky?
Upozornění: Některé informace uvedené na těchto stránkách mohou být již neaktuální a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

SMS půjčky před výplatou

4.5.2013

Není žádným tajemstvím, že dnešní doba nepatří k nejlevnějším. Své o tom ví celá řada domácností, kde mají přesně daný rodinný rozpočet, dle kterého se celý měsíc řídí.

V takovém případě si zpravidla nemohou dovolit žádný zbytečný výdaj navíc a každá koruna, která padne nazmar, pro ně představuje problém. V této situaci může komukoli z vás pomoci SMS půjčka před výplatou slibující rychlou a nekomplikovanou pomoc.

SMS půjčka před výplatou – rychlá a dostupná pomoc

Dostat se do složité finanční situace je mnohdy dříve, nežli na nové boty. Jakmile vás překvapí nečekané výdaje navíc, na jejichž uhrazení nebudete mít dostatek financí, obraťte se na SMS půjčku. Ta spadá mezi nebankovní produkty, jež se na rozdíl od těch bankovních liší v mnoha ohledech. Nejenže jsou dostupnější, ale zároveň mají jednodušší podmínky pro získání a jsou otevřené širokému spektru žadatelů.

Jak si SMS půjčku správně vybrat?

Asi jako kdekoli jinde panuje i mezi nebankovními institucemi konkurenční boj, jež se zapříčiňuje o jediné: společnosti se mezi sebou předhání, která z nich dokáže potencionálním klientům nabídnout zajímavější půjčku. Díky tomu není vůbec jednoduché mezi všemi produkty najít ten nejlepší. Ještě než se pro konkrétní půjčku rozhodnete, zjistěte si dostatek informací o jejím poskytovateli. Čerpat můžete z recenzí, kterých je na internetu nepřeberné množství.

Kolik si můžete půjčit?

S SMS půjčkou do výplaty můžete při první žádosti zažádat o částku maximálně 5 000 Kč. Jakmile závazek řádně splatíte, budete si moci při další žádosti půjčit až 10 000 s dobou splatnosti 30 dní.
© 2023 Půjčky-pro-nezaměstnané-hned.cz, všechna práva vyhrazena.

Tyto internetové stránky mají pouze informační povahu.
Provozovatel webu není spokytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.
Informace, rady a tipy uvedené na těchto stránkách mohou být neaktuální a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.