Je možné získat úvěr
i bez pravidelného příjmu?
S jakými riziky?
Upozornění: Některé informace uvedené na těchto stránkách mohou být již neaktuální a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčka do výplaty bez 1 Kč – opravdu se vyplatí ušetřit za registrační poplatek?

17.10.2019

Půjčit si peníze do výplaty? Takovou nabídku přináší zájemcům většina nebankovních společností. Leckdy ale požadují jednokorunový registrační poplatek pro potvrzení čísla vašeho účtu. Pro někoho to může být zbytečný krok navíc a hledá variantu půjček do výplaty bez 1 Kč. I na tyto lidi poskytovatelé mysleli a přináší jim mikropůjčky bez poplatků.

Výhodná půjčka s poplatkem?

Pokud bychom se hlouběji zamysleli nad tím, zda jsou půjčky bez poplatků výhodnější než s poplatkem, došli bychom k závěru, že nejsou. Většina společností vám půjčí peníze až po odeslání tohoto symbolického poplatku. Dobrou zprávou je to, že si můžete vybírat mezi více půjčkami a porovnat jejich parametry, dokud nenaleznete tu pravou.

Rychlé vyřízení půjčky bez poplatku

Jestliže poplatek uhradit nechcete a peníze potřebujete co nejdříve, představují malé půjčky bez jedné koruny rychlou variantu, jak doplnit rodinnou kasu. Stačí vám tři kroky k tomu, abyste tento typ půjčky získali: zvolit výši půjčky s dobou splatnosti, vyplnit online žádost a odeslat ji jediným kliknutím myši. Operátor společnosti se vám ozve s vyhodnocením žádosti a v případě jejího schválení vám peníze neprodleně pošle na účet.

Převod ověřovacího poplatku může trvat déle

U půjčky s ověřovacím poplatkem se celý proces pozdrží o pár minut až několik dní. Záleží na tom, v jaké bance máte účet. Posíláte-li jednu korunu z jiné banky, než v jaké má společnost účet, počítejte až s několikadenním bankovním převodem. Společnosti obvykle disponují účty v několika tuzemských bankách, proto se vyplatí založit si účet u jedné z významných bank.

Někteří z nás nemají na výběr

Problém nastává, pokud na účtu nemáte doslova ani korunu, nevlastníte účet nebo z důvodu exekuce nemůžete účet využívat. Tehdy vám nezbyde nic jiného, než využít půjčky do výplaty bez jedné koruny. Tím nechceme říct, že by byly tyto půjčky špatné – pouze mohou někteří poskytovatelé půjčovat za méně výhodných podmínek než společnosti požadující ověřovací poplatek.

Proč zaplatit ověřovací poplatek?

Nenechte se odradit poplatkem ve výši jedné koruny a podstupte trochu toho nepohodlí. Například společnost Zaplo.cz sice vyžaduje tento drobný poplatek, ale nabízí novým klientům první půjčku zdarma. Vrátíte tolik, kolik jste si půjčili a nepřeplatíte nic navíc. A to již stojí za zvážení, zda obětovat 1 Kč a počkat si pár dnů na výplatu peněz.

Dostupná půjčka před výplatou

Předvýplatní půjčky bez koruny jednoduše sjednáte přes internet a samotná žádost vám zabere minimum času. Mějte ale na paměti, že doba splatnosti nepřesahuje 1 měsíc a půjčku byste měli zvládnout splatit ze svého měsíčního příjmu. Půjčku mohou využít také nezaměstnaní lidé, OSVČ, studenti, důchodci a ženy na mateřské dovolené. Naopak tato půjčka je nevhodná pro osoby bez příjmu a s jinými závazky.
© 2023 Půjčky-pro-nezaměstnané-hned.cz, všechna práva vyhrazena.

Tyto internetové stránky mají pouze informační povahu.
Provozovatel webu není spokytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.
Informace, rady a tipy uvedené na těchto stránkách mohou být neaktuální a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.