Je možné získat úvěr
i bez pravidelného příjmu?
S jakými riziky?
Upozornění: Některé informace uvedené na těchto stránkách mohou být již neaktuální a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Parametry půjčky

23.12.2013

Ne každý měsíc se nám povede vyjít s penězi a v případě nenadálých výdajů mohou pomoci situaci zachránit půjčky před výplatou. Půjčka CreditOn, poskytovaná společností CreditOn s.r.o., patří do této kategorie půjček.

CreditOn - na 1 - 30 dní před výplatou

Půjčka CreditOn je krátkodobá rychlá půjčka před výplatou - na období 1 - 30 dní. Pro její získání nepotřebujete doložitelné příjmy ani žádné jiné doklady - bude Vám stačit mobilní telefon a internet.

Registrace přes on-line formulář

Prvním krokem k získání půjčky je registrace na stránkách www.CreditOn.cz - v internetovém on-line formuláři zadáte své osobní údaje a pokud budete chtít zaslání peněz na bankovní účet, vyplníte číslo Vašeho bankovního účtu. Následně toto číslo budete muset ověřit zasláním registračního poplatku 1 Kč. Budete-li chtít obdržet peníze složenkou, registrační poplatek platit nemusíte. Nicméně výhodou půjčky před výplatou na účet je rychlost - peníze můžete mít již do 15 minut od schválení žádosti, peníze složenkou jsou i několik dní.

Až 10000 kč složenkou nebo na účet

Při první žádosti můžete u CreditOn s.r.o. získat maximálně 2500 Kč, po první řádně splacené půjčce se Vám maximální částka navyšuje na 5000, 7600 a nakonec se může jednat až o půjčku 10000 Kč. Výhodou při opakovaných žádostech je také to, že můžete žádat pomocí SMS nebo telefonicky (ale samozřejmě také přes internet) a registrace již není potřeba.
© 2023 Půjčky-pro-nezaměstnané-hned.cz, všechna práva vyhrazena.

Tyto internetové stránky mají pouze informační povahu.
Provozovatel webu není spokytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.
Informace, rady a tipy uvedené na těchto stránkách mohou být neaktuální a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.