Je možné získat úvěr
i bez pravidelného příjmu?
S jakými riziky?
Upozornění: Některé informace uvedené na těchto stránkách mohou být již neaktuální a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

SMS půjčka ihned na účet

8.12.2023

Půjčka s žádostí / potvrzením po SMS - tzv. "SMS půjčka ihned" - je čím dál populárnější mezi žadateli o rychlé půjčky online. Je to pravděpodobně zapříčiněno tím, že žádost pomocí SMS může dát opravdu téměř každý člověk s mobilním telefonem. Je ale dost pravděpodobné, že peníze vám firma neposkytne jen proto, že jste jim poslali SMSku.

Budete muset pravděpodobně nějak doložit totožnost, ověřit se. Ověření může mít například i podobu elektronickou - odeslání oskenovaných dokladů a nebo v prvotním případě kdy se zájemce zaregistruje u firmy možná bude třeba podepsat smlouvu, obchodní podmínky (Veřejné obchodní podmínky) například korespondenčně poštou. Pak již po schválení firmou by měl mít zájemce o půjčku ihned možnost si další žádosti zařizovat pomocí SMS zprávy z mobilního telefonu.

Proces poskytnutí půjčky SMS

Některé firmy slibují i to, že SMS žádost a nebo žádost pomocí internetu schválí během minut až hodin (v pracovní dny). Jako zájemce, kterého zajímá SMS půjčka ihned je vaším možná i nejdůležitějším kritériem, to abyste získali peníze ihned a nebo během třeba i hodin. Možná, že toto bude komplikace, avšak po tom, co kontaktujete několik firem, inzerujících tyto půjčky ihned, budete vědět jaký je postup získání půjčky a jak dlouho to může trvat.

Přijdou peníze na účet opravdu ihned?

Pokud vám firma schválí půjčku rychle během hodin v pracovní dny a má také bankovní účet u stejné banky jako žadatel o půjčku, mohou peníze přistát na účet dlužníka opravdu ihned a okamžitě. Je dobré si být vědom toho, že bankovní převod mezi bankami trvají 1 i 2 pracovní dny. Na druhou stranu pokud například použijete internetový vyhledávač a zadáte název své banky a SMS půjčka ihned s.r.o., mohlo by se vám teoreticky podařit nalézt stránky firem, kde zmiňují, že mají svůj účet u té vaší banky. Jinak asi zkoušet hledat a kontaktovat firmy - zeptat se.
© 2023 Půjčky-pro-nezaměstnané-hned.cz, všechna práva vyhrazena.

Tyto internetové stránky mají pouze informační povahu.
Provozovatel webu není spokytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.
Informace, rady a tipy uvedené na těchto stránkách mohou být neaktuální a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.