Je možné získat úvěr
i bez pravidelného příjmu?
S jakými riziky?
Upozornění: Některé informace uvedené na těchto stránkách mohou být již neaktuální a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Nejvýhodnější úvěr na bydlení

18.9.2015

Nechoďte kolem novostaveb a rodinných domů se závistí a depresemi. Vy takové bydlení můžete mít sami. Ani malý plat nebo vyšší věk vás nezbavuje možnosti získat nejvýhodnější úvěr na bydlení. Bydlete ve svém a zajistěte si klidný život nebo příjemné stáří.

Konkurence hypoték

Nyní je vhodná doba na sjednání skvělého úvěru. Začíná boj o klienta, protože starým smlouvám končí období fixace a noví také touží po bydlení. Banky budou bojovat o každou smlouvu a již nyní je patrné, že se podmínky velice vylepšily. Nejvýhodnější úvěr na bydlení teď můžete získat za 2 – 3 % ročně a k tomu jakoukoliv fixaci. Banky nabízejí stejný úrok nejen na dobu 3 – 5 let, ale dokonce na celou dobu splácení hypotéky.

Správný výběr

Porovnejte tedy různé produkty a zajistěte si velkou úsporu peněz. A vlastně i nervů. Většina bank si bere za sjednání hypotečního úvěru poplatky, které dosahují od 6.000 do 10.000 Kč. Pomalu mizí pravidelné měsíční poplatky za vedení úvěru, které se ukázaly jako neoprávněné. Tím se hypotéka dlouhodobě zlevní. Ale vybrat si musíte sami. Porovnáním finančních nabídek můžete dosáhnout velkých úspor a hlavně si vybrat ten nejvýhodnější úvěr na bydlení.

Spoření na bydlení

Na trhu bydlení nejsou jen hypotéky. Ty totiž většinou znamenají, že musíte mít nějakou částku našetřenou předem. Šetřit si můžete také s podporou státu a s možností odpočtu úroků na stavební spoření z daní. A právě spoření vás zbaví starosti s platbou předem. Stačí si dva roky šetřit a dostat se na 40 % předpokládané finální částky. Potom dostanete bez jakéhokoliv ručení peníze na pořízení nemovitosti k bydlení a zároveň si zbytek půjčíte přes hypotéku.

Bydlet ve svém

Vlastní bydlení tak není jen snem a nemusíte se obávat, že na něj nemáte. Každý může dosáhnout na nejvýhodnější úvěr na bydlení. Stačí si vybrat z mnoha možností, které finanční trh nabízí. Bydlení je jistotou také pro banku, protože si zajistí trvalý příjem a vysokou zastavenou hodnotu. A vy si správným výběrem podstatně zlepšíte život a prožijete příjemné chvíle s rodinou nebo známými ve vlastním. Vyberte si to nejlepší, protože teď je ta optimální doba na trhu.
© 2023 Půjčky-pro-nezaměstnané-hned.cz, všechna práva vyhrazena.

Tyto internetové stránky mají pouze informační povahu.
Provozovatel webu není spokytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.
Informace, rady a tipy uvedené na těchto stránkách mohou být neaktuální a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.