Je možné získat úvěr
i bez pravidelného příjmu?
S jakými riziky?
Upozornění: Některé informace uvedené na těchto stránkách mohou být již neaktuální a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Minutová půjčka od Equa Bank

Aktualizace 8.12.2023

K 1. lednu 2022 se stala Equa Bank součástí Raiffeisenbank. Níže uvedený text pojednává o produktech bývalé banky Equa Bank.

Minutová půjčka od Equa bank je jasným důkazem toho, že i půjčky mohou být sjednávány v poměrně krátkém čase a to i bez nutnosti zdlouhavého papírování, složitého vyřizování a nudného ověřování.

Kromě snadného a především rychlého sjednání vám tento produkt nabízí i řadu dalších výhod, o kterých se mžete dočíst v následujících řádcích.

Minutová půjčka přesně podle vašich představ

U této půjčky jistě oceníte fakt, že si dle vlastních potřeb a možností můžete nastavit nejen výši částky, ale i dobu splatnosti. Tu můžete přizpůsobit vašim finančním možnostem a schopnostem závazek splácet. Zažádat můžete o částku od 5000 Kč až do výše 600 000 Kč. Doba splácení je různorodá a může být v rozmezí od 3 do 84 měsíců. Další dobrou zprávou je skutečnost, že si můžete určit výši splátek a to zcela zdarma.

Jak probíhá žádost o Minutovou půjčku?

Výhodou Minutové půjčky je velice snadná a především rychlá online žádost, kterou zvládnete vyřídit do jedné minuty. O půjčku tak můžete zažádat z pohodlí vašeho domova, aniž byste museli kamkoli docházet. Stačí mít připojení k internetu a pár minut volného času. Zažádat samozřejmě můžete i na pobočce banky nebo prostřednictvím telefonu, kdy se spojíte s klientským centrem. Ke sjednání žádosti potřebujete doklad totožnosti a prokázání pravidelného příjmu.

Možnost bezplatného vedení účtu

Drtivá většina bank nabízí ke sjednání úvěru i založení a vedení běžného účtu. U Equa bank nebudete za vedení účtu platit žádné poplatky a můžete jej tak využívat dle vlastní libosti a zcela zdarma. K tomu získáte i řadu dalších výhod, které rozhodně nelze opomenout. Nutno zmínit i neměnnou výši úrokové sazby, která bude stejná po celu dobu trvání závazku.

Minutová půjčka, za kterou nic neplatíte

Mezi největší výhody půjčky patří i fakt, že s ní nejsou spojeny žádné další poplatky, jež by vás mohly nepříjemně překvapit. Neplatíte za poskytnutí půjčky, její zřízení ani za mimořádné splátky nebo předčasné splacení. Libovolně si můžete zřídit pojištění měsíčních splátek nebo pojištění schopnosti splácet.
© 2023 Půjčky-pro-nezaměstnané-hned.cz, všechna práva vyhrazena.

Tyto internetové stránky mají pouze informační povahu.
Provozovatel webu není spokytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.
Informace, rady a tipy uvedené na těchto stránkách mohou být neaktuální a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.