Je možné získat úvěr
i bez pravidelného příjmu?
S jakými riziky?
Upozornění: Některé informace uvedené na těchto stránkách mohou být již neaktuální a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Provident půjčky – dlužníci

14.8.2013

Pokud zrovna rychle potřebujete peníze, nespoléhejte na známé a na náhodu. U Provident půjčky dlužníci získávají finanční hotovost mnohem rychleji a bez problémů. Stačí jen vyplnit krátký dotazník s několika identifikačními údaji a pohovořit si telefonicky s operátorkou. Peníze můžete dostat do několika hodin v hotovosti kdekoliv se zrovna nacházíte.

Jak získat půjčku

Podmínky Provident půjčky dlužníci snadno a lehce splní. Po vyplnění dotazníku se totiž ověřují jen osobní údaje žadatele. Provident nelustruje zájemce v registrech, pouze porovná svoje údaje, zda jsou splaceny případné předchozí závazky. K získání první půjčky je nutné podepsat jednoduchou smlouvu, která je přehledná a neodkazuje na žádná ustanovení nebo jiné dokumenty. První půjčku tak dostanete do několika minut po podpisu a u dalších půjček smlouvu již podepisovat nemusíte.

Slušná částka

Peníze od Providentu nejsou zrovna malým finančním obnosem. Minimálně si můžete půjčit 4000 Kč a maximálně dokonce až 80000 Kč. To jsou velice slušné částky s ohledem na podmínky. Půjčky nejen nejistíte žádnou zástavní smlouvou ani spoluručením, ale nemusíte ani sdělovat účel použití peněz. Vztah Provident půjčky k dlužníkům je čistě obchodní, založený na vzájemné důvěře. A částku dostanete do několika hodin od schválení.

Vrácení půjčky

Pro dlužníky je Provident půjčka bezpečný a pohodlný obchodní závazek. Každá půjčka se splácí totiž v týdenních intervalech na účet společnosti. Doba splácení je 45 nebo 60 týdnů. Týdenní platba má tu výhodu, že částka není vysoká a dobře se splácí. Tím se zamezí narůstajícímu měsíčnímu dluhu a kumulaci vyšších částek. Pro svoji jednoduchost a rychlost si Provident půjčky – dlužníci vybrali v několika stovkách tisíc příkladů a pokud potřebujete peníze i vy, máte skvělou možnost mít prostředky rychle a bezpečně do několika hodin.
© 2023 Půjčky-pro-nezaměstnané-hned.cz, všechna práva vyhrazena.

Tyto internetové stránky mají pouze informační povahu.
Provozovatel webu není spokytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.
Informace, rady a tipy uvedené na těchto stránkách mohou být neaktuální a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.