Je možné získat úvěr
i bez pravidelného příjmu?
S jakými riziky?
Upozornění: Některé informace uvedené na těchto stránkách mohou být již neaktuální a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Americké hypotéky – jde to i bez registru

4.8.2014

Americká hypotéka bez registru není žádnou novinkou na trhu, je to známý produkt a pod docela exotickým názvem se ve skutečnosti skrývá jednoduše pochopitelný finanční produkt. Aby to neznělo tak složitě, můžete tomu říkat místo „americká hypotéka“ například „jednoduchá hypotéka“ nebo vypustit slovo „americká“ a nechat jen „hypotéka bez registru“.

Bez registru znamená to, že firma, která hypotéku poskytuje, nebere v úvahu záznamy, které má žadatel v registru dlužníků.

Proč je možné získat tolik peněz bez registru

Nejde o obyčejnou nebankovní půjčku, ale jde ve své podstatě o hypotéku, tedy půjčku se zástavou Vaší nemovitosti – domu nebo bytu. V případě zájmu o americkou hypotéku bez registru ihned dojde k odhadu ceny Vaší nemovitosti firemním znalcem a s ohledem na tuto skutečnost vám firma sdělí, kolik peněz je Vám ochotna půjčit. Obvykle se půjčují peníze do přibližně 70%ní hodnoty nemovitosti. Můžete však požádat o mnohem nižší částku.

Poskytnutí hypotéky je jednoduchá záležitost

Jistě jste již viděli na internetu nějaký internetový obchod anebo jste v něm již nakupovali. U americké hypotéky bez registru je to docela podobné. Firmy mají již ověřené postupy poskytování této hypotéky a to jim umožňuje provést celý proces poskytnutí v co nejkratším čase. Zajištění a dohodnutí americké hypotéky je však velmi důležitý úkon protože jde o Váš nemovitý majetek. Měli byste být tedy při každém kroku a zejména při podpisu smlouvy na pozoru a vědět, co děláte. Pokud to nevíte, zjistěte si více informací, není ostuda zeptat se na to, co nevíte.
© 2023 Půjčky-pro-nezaměstnané-hned.cz, všechna práva vyhrazena.

Tyto internetové stránky mají pouze informační povahu.
Provozovatel webu není spokytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.
Informace, rady a tipy uvedené na těchto stránkách mohou být neaktuální a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.